KURUMSAL

TEKNOSMART GÜVENLİK SİSTEMLERİ

TEKNOSMART GÜVENLİK SİSTEMLERİ KURUMSAL, tecrübelerle kazanılmış olan bilgi ve birikimlerini, yeni teknolojilerle hayata geçirebilmek ve kendi uzmanlık alanlarında kazanmış olduğu potansiyeli sizlere sunmak arzusuyla. Kaliteyi prensip kabul ederek estetik çalışmaları ile öncelikli hedefini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir.

Şirketimiz müşterilerine her açıdan çözüm oluşturabilecek hizmeti vermek amacıyla 2014 yılında İzmir Karabağlar ‘da kurulmuştur.

Kurulduğumuz 2014 yılından beri amaçlarımıza ulaşmak için kalite ve müşteri memnuniyeti öncelikli olmak üzere katettiğimiz yol önümüzdeki yıllarda neleri geliştirebileceğimizin bir göstergesidir. Şirketimiz güvenlik ve zayıf akım sistemleri sektöründe başarılı bir performans sergilemeye devam edecektir.

Şirketimiz Güvenlik kamera sistemleri, Hırsız alarm sistemleri, Network sistemleri, Yangın alarm sistemleri, Personel takip sistemleri, Plaka tanıma sistemleri, Görüntülü diafon sistemleri, Merkezi uydu sistemlerinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.© 2020 TEKNOSMART GÜVENLİK SİSTEMLERİ.